Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Poznaj swojego dzielnicowego w powiecie jarosławskim w 2024 roku. Prezentujemy rewiry i numery telefonów [PRZEGLĄD]

Klaudia Oronowicz-Chudzik
Klaudia Oronowicz-Chudzik
Rewir Dzielnicowych KPP w Jarosławiu obsługuje miasto Jarosław i gminy: Jarosław, Chłopice, Pawłosiów. Wejdź w galerię, by poznać dzielnicowego z twojego regionu!
Rewir Dzielnicowych KPP w Jarosławiu obsługuje miasto Jarosław i gminy: Jarosław, Chłopice, Pawłosiów. Wejdź w galerię, by poznać dzielnicowego z twojego regionu!
Dzielnicowi to funkcjonariusze policji, którzy są najbliżej mieszkańców i utrzymują z nimi stały kontakt. Swoje rewiry znają doskonale i często dzięki temu mogą nieść skuteczną pomoc. Prezentujemy dzielnicowych, którzy pełnią służbę w powiecie jarosławskim. Sprawdźcie rewiry i numery telefonów.

Wejdź w galerię, by poznać dzielnicowego z twojego regionu!

Czym się zajmuje dzielnicowy

Dzielnicowy to policjant, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo i porządek na określonym terenie, zazwyczaj w dzielnicy miasta. Jego głównym zadaniem jest utrzymywanie bliskich relacji z mieszkańcami, współpraca z lokalnymi władzami i organizacjami oraz reagowanie na zgłoszenia i problemy związane z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym w swoim rejonie.

Stosunek ludzi do dzielnicowych jest różny i zależy od wielu czynników, takich jak doświadczenia z policją, percepcja bezpieczeństwa, sytuacja społeczna i kultura danej społeczności. Niektórzy ludzie postrzegają dzielnicowych jako przyjacielskich i pomocnych strażników bezpieczeństwa, którzy troszczą się o ich dobre samopoczucie i pomagają rozwiązywać problemy. Inni mogą mieć negatywne nastawienie do policji w ogóle, co może wpłynąć na ich postrzeganie dzielnicowych. Ostatecznie stosunek do dzielnicowych jest indywidualny i zmienny i zależy od wielu różnych czynników.

od 7 lat
Wideo

21 kwietnia II tura wyborów. Ciekawe pojedynki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto