MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Marian Kwietniowski nowym sekretarzem miasta Jarosławia

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
10 czerwca burmistrz Marcin Nazarewicz powierzył stanowisko sekretarza miasta długoletniemu pracownikowi Urzędu Miasta Jarosławia, Marianowi Kwietniowskiemu. Jego nominacja jest efektem wieloletniego doświadczenia i oddania pracy w samorządzie lokalnym.

Zmiany na stanowisku sekretarza miasta

Od sierpnia 2021 roku do końca maja br. funkcję tę pełniła Magdalena Kapusta. "Wraca ona na poprzednio zajmowane stanowisko głównego specjalisty ds. kontroli wewnętrznej i nadzoru właścicielskiego" – poinformował burmistrz Marcin Nazarewicz. Jej praca na stanowisku sekretarza miasta była wysoko oceniana, a powrót na poprzednie stanowisko pozwoli jej kontynuować działania w zakresie kontroli i nadzoru, co jest kluczowe dla transparentności działań urzędu.

UM Jarosław

Doświadczenie Mariana Kwietniowskiego

Marian Kwietniowski ukończył magisterskie studia na kierunku administracja w zakresie administracji publicznej w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu. Jego kariera zawodowa w Urzędzie Miasta Jarosławia rozpoczęła się w czerwcu 1997 roku. "Od tego czasu nieprzerwanie pracuje w Urzędzie Miasta Jarosławia, kolejno na stanowiskach: podinspektor, inspektor Wydziału Ogólno-Organizacyjnego oraz Ogólno-Administracyjnego" – czytamy w komunikacie urzędu.

Dotychczasowe osiągnięcia i nowe wyzwania

W latach 2015-2020 Marian Kwietniowski pełnił funkcję dyrektora Kancelarii Burmistrza Miasta. "Od października 2020 roku pełni funkcję koordynatora do spraw dostępności" – dodano w informacji prasowej. Jego doświadczenie na różnych szczeblach administracji miejskiej oraz zaangażowanie w poprawę dostępności usług miejskich były kluczowe przy wyborze na nowe stanowisko.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto