MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Andrzej Makar prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
Burmistrz Marcin Nazarewicz zaprezentował Andrzejowi Makarowi stanowisko prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu. Nowy prezes zastąpi na tym stanowisku Franciszka Gołąba, który wcześniej kierował zarówno PGKiM, jak i Jarosławskim Przedsiębiorstwem Komunalnym. Andrzej Makar, z wykształcenia inżynier związany z architekturą zieleni publicznej, zapowiedział przedstawienie planu działań po dokładnym zapoznaniu się z dokumentacją i aktualną sytuacją spółki.

Zmiana na stanowisku prezesa

Podczas briefingu prasowego, który odbył się w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu, burmistrz Marcin Nazarewicz ogłosił zmianę na stanowisku prezesa zarządu. Andrzej Makar, który dotychczas był związany z architekturą zieleni publicznej, został nowym prezesem, zastępując Franciszka Gołąba. Ta zmiana jest ważnym momentem dla spółki, która zajmuje się nie tylko zarządzaniem nieruchomościami komunalnymi, ale również szeroko pojętą gospodarką komunalną w mieście.

Andrzej Makar prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu
UM Jarosław

Podziękowania dla poprzedniego prezesa

W trakcie briefingu burmistrz Marcin Nazarewicz nie zapomniał o podziękowaniach dla poprzedniego prezesa, Franciszka Gołąba. Gołąb przez wiele lat kierował nie tylko Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu, ale również Jarosławskim Przedsiębiorstwem Komunalnym, co miało znaczący wpływ na rozwój komunalnej infrastruktury miasta.

Podziękowania te są wyrazem uznania dla wieloletniej pracy i zaangażowania Franciszka Gołąba w rozwój przedsiębiorstw komunalnych w Jarosławiu. Jego działalność przyczyniła się do poprawy jakości życia mieszkańców oraz efektywności zarządzania zasobami komunalnymi. Burmistrz podkreślił, że dzięki pracy Gołąba, przedsiębiorstwo jest dobrze przygotowane na wprowadzenie nowych zmian i wyzwań.

Plany nowego prezesa

Andrzej Makar, tuż po objęciu stanowiska, podkreślił swoje związki z architekturą zieleni publicznej oraz fakt, że jest inżynierem. Jego doświadczenie zawodowe może mieć znaczący wpływ na kierunki rozwoju przedsiębiorstwa, szczególnie w kontekście zwiększenia zieleni i poprawy estetyki przestrzeni miejskiej.

Nowy prezes zaznaczył również, że plan przyszłych działań przedstawi po dokładnym zapoznaniu się z dokumentami i sytuacją spółki.

Andrzej Makar prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu
UM Jarosław
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto