MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

W Centrum Kulturalnym w Przemyślu rozstrzygnięto konkurs na pisankę oraz plastyczny związany ze zwyczajami wielkanocnymi [ZDJĘCIA]

Norbert Ziętal
Norbert Ziętal
Prace nadesłane na świąteczne konkursy Centrum Kulturalnego w Przemyślu.
Prace nadesłane na świąteczne konkursy Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Małgorzata Dachnowicz/Starostwo Powiatowe w Przemyślu
W Centrum Kulturalnym w Przemyślu rozstrzygnięto XVIII Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Wielkanocne Tradycje". Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Wielkanocne tradycje".

Na oba konkursy wpłynęło kilkaset prac z całego województwa podkarpackiego.

Wyniki konkursu na pisankę

  • W kategorii technika batikowa:
    I miejsce wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 200 złotych otrzymuje:
    Mateusza Fednara z Reczpola

  • Trzy równorzędne II Miejsca wraz z nagrodą pieniężną w wysokości po 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych) każda otrzymują:
    Karolina Kowalczyk z Pruchnika
    Małgorzata Kowalczyk z Pruchnika
    Mirosława Maciałek z Chotyńca

  • III Miejsce wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 100 złotych otrzymuje:
    Agnieszka Wróbel z Reczpola

    W kategorii technika drapana:

  • Dwa równorzędne I miejsca wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 200 zł (dwieście złotych) każda otrzymuje:
    Małgorzata Pawłowska z Reczpola
    Beata Maślanka-Bukowińska z Dębowa

  • Trzy równorzędne II Miejsca wraz z nagrodą pieniężną w wysokości po 150 zł (sto pięćdziesiąt zł) każda dla:
    Ewy Szybiak z Drohobyczki
    Ewy Kasprzyk-Oleszczuk z Siedlisk
    Justyny Kowalczyk z Pruchnika

  • III Miejsce wraz z nagrodą rzeczową ufundowanej przez Powiat Przemyski w otrzymuje Monika Gibała z Kąkolówki.

  • Nagroda specjalna za stylistycznie spójną, a jednocześnie prostą kompozycję – sięgającą do motywów zdobniczych zoomorficznych oraz kolorystykę charakterystyczną dla regionu, w postaci nagrody rzeczowej ufundowanej przez Powiat Przemyski otrzymuje:
    Ewa Kozłowska z Rączyny.

    W kategorii technika współczesna:

  • Dwa równorzędne I Miejsca wraz z nagrodą pieniężną w wysokości po 200 zł (dwieście zł) każda dla:
    Wiesławy Wojnar z Ostrowa (pisanki oklejane kordonkiem)
    Ewa Żurawska z Drohobyczki (pisanki oklejane kordonkiem).

  • III miejsce wraz z nagrodą rzeczową ufundowaną przez Powiat Przemyski otrzymuje:
    Małgorzaty Pankiewicz z Przemyśla

  • Nagrody pieniężne na łączną kwotę 2 000, 00 zł (dwa tysiące złotych) ufundowało Centrum Kulturalne w Przemyślu. Nagrody rzeczowe ufundował Powiat Przemyski.

    W kategorii „Mistrz-Uczeń”:

  • Nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu

  • za zdobycie I Miejsca dla:
    Anna Kowalów z Mistrzem Anna Kowalów z Kalnikowa
    Mikołaj Kowalów z Mistrzem Anna Kowalów z Kalnikowa

  • za zdobycie II Miejsca dla:
    Antoniego Rumińskiego z Mistrzem Joanną Rumińską z Orłów

  • za zdobycie III miejsca dla:
    Laury Bukowińskiej z Mistrzem Beatą Maślanka-Bukowińską z Dębowa
    Natali Maciałek z Mistrzem Mirosławą Maciałek z Chotyńca
    Dawida Maciałek z Mistrzem Mirosławą Maciałek z Chotyńca

  • Wyróżnienia honorowe otrzymują:
    Paweł Kozłowski z Mistrzem Ewą Kozłowską z Rączyny
    Maja Barszczak z Mistrzem Janem Mazurem z Kuńkowiec
    Nikoli Ryzner z Mistrzem Janem Mazurem z Kuńkowiec
    Jagody Tymkiewicz z Mistrzem Janem Mazurem z Kuńkowiec

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Wielkanocne tradycje"

I Kategoria 1-3 klasa
PRACE PLASTYCZNE

  • NAGRODY:
    Nikola Kierepka - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
    Izabela Gruca - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
    Aleksandra Panek – SP im. gen. Antoniego Chruściela ps. „Monter” w Gniewczynie Łańcuckiej
    Jakub Kurko - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
    Hubert Brzyski - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
    Kamil Pokrywka - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
  • WYRÓŻNIENIA
    Hanna Zwolińska- SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
    Miłosz Manowiec – SP im. Jana Kantego w Tryńczy
    Mateusz Szegda – SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
    Yaryna Dziumakowska - Centrum Kulturalne w Przemyślu
    Ada Chudzikiewicz – Centrum Kulturalne w Przemyślu
    Martyna Zwolińska - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim

PRACE PRZESTRZENNAE

  • NAGRODY
    Lena Łuksza – SP w Krasiczynie
    Aleksander Tarczyński -SP nr. 4 w Przemyślu
    Antoni Smoleń – SP nr 1 w Przeworsku
  • WYRÓŻNIENIA
    Zuzanna Buć – SP nr 4 w Przemyślu
    Melania Szumada – SP nr 17 w Przemyślu
    Malwina Pałys – SP nr 4 w Przemyślu

II Kat 4-6 klasa
PRACE PLASTYCZNE

  • NAGRODY:
    Zofia Bąk – Centrum Młodzieżowe w Rzeszowie
    Jan Manowiec – SP w Tryńczy
    Nikola Narożnowska – Centrum Kulturalne w Przemyślu

  • WYRÓŻNIENIA
    Milena Orłoś – SP nr 16 w Przemyślu
    Jagoda Gaweł – Centrum kulturalne w Przemyślu
    Maja Rusinek - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim

    PRACA PRZESTRZENNA

  • NAGRODY:
    Julianna Król – SP z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami im. Orła Białego w Orłach
    Kinga Kisała – SP im. Jana Pawła II w Drohojowie
    Maja Warzocha SP nr. 10 w Jarosławiu

  • WYRÓŻNIENIA:
    Szymon Kucaj - Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach
    Gabriel Giżyński – Zespół Szkół w Grochowcach
    Jakub Pels – SP im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

    Kategoria III 7-8 klasa

    PRACE PLASTYCZNE

  • NAGRODY:
    Helena Stochła -SP w Wyszatycach
    Kaja Dembowska – Centrum Młodzieży w Rzeszowie
    Filip Kość – Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej, SP nr 7 w Przemyślu

  • WYRÓŻNIENIA
    Kacper Przybyła – Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej, SP nr 7
    Klaudia Stach - Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej, SP nr 7 w Przemyślu
    Agata Ossolińska – Centrum Kulturalne w Przemyślu

    PRACA PRZESTRZENNA

  • NAGRODY:
    Oliwier Piotrowski – Zespół Szkół w Birczy

  • WYRÓŻNIENIA
    Maja Kojder – SP nr. 15 w Przemyślu
    Karolina Hop – Zespół Szkół w Birczy

Prace nadesłane na świąteczne konkursy Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

W Centrum Kulturalnym w Przemyślu rozstrzygnięto konkurs na ...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: W Centrum Kulturalnym w Przemyślu rozstrzygnięto konkurs na pisankę oraz plastyczny związany ze zwyczajami wielkanocnymi [ZDJĘCIA] - Przemyśl Nasze Miasto

Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto