Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z całego tygodnia 12.11.2023 w Jarosławiu. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Jarosławia czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Jarosławia czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Jarosławia, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.11 a 11.11.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Zajęcia rekreacyjno-taneczne dla seniorów z Kańczugi [ZDJĘCIA,WIDEO]”?

Przegląd tygodnia: Jarosław, 12.11.2023. 5.11 - 11.11.2023: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Zajęcia rekreacyjno-taneczne dla seniorów z Kańczugi [ZDJĘCIA,WIDEO]

W Restauracji 4 U w Kańczudze w ramach zajęć promujących aktywny tryb życia dla seniorów uczestniczących w cyklicznym projekcie Akademia Bezpiecznego Seniora zostały zorganizowane zajęcia rekreacyjno–taneczne, które poprowadziła Alicja Geroń – Sierżęga, instruktorka i choreograf tańca towarzyskiego i użytkowego oraz właścicielka Szkoły Tańca Shantel w Rzeszowie.

📢 XIV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "A to Polska właśnie" w Markowej. Gala rozdania nagród [ZDJĘCIA, WIDEO]

W Centrum Kultury Gminy Markowa odbyła się gala wręczenia nagród w XIV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "A to Polska właśnie".

📢 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Niedźwiadzie [ZDJĘCIA, WIDEO]

W Domu Kultury w Niedźwiadzie odbył się w piątek wieczór patriotyczny, na który zostali zaproszeni uczniowie oraz przedszkolaki ze szkoły podstawowej z Niedźwiady Górnej. Dzieci przygotowały specjalny program, zatytułowany "11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości”, w którym mogła uczestniczyć cała społeczność Niedźwiady oraz okolicznych miejscowości.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 12.11.2023: 5.11-11.11.2023 Jarosław: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Jarosławiu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Grubo ponad 1000 tirów czeka w kolejce do odprawy, czas oczekiwania to 123 godzin. Kolejka z Medyki sięga Jarosławia [ZDJĘCIA]

Już ponad tysiąc samochodów ciężarowych czeka w kolejce do odprawy na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce. Kolejka sięga Jarosławia. Czas oczekiwania na odprawę wydłużył się do 123 godzin. Kompletnie zastawiona samochodami jest południowa część wschodniej drogi obwodowej Przemyśla.

📢 Uroczyście zakończono przebudowę drogi w Radymnie w powiecie jarosławskim [WIDEO]

W czwartek, 9 listopada została uroczyście zakończona inwestycja dotycząca realizacji zadania pt. :„Przebudowa drogi powiatowej nr 1818R w km 0+018 do km 1+398" (ul. Sanowa w Radymnie). Całkowity koszt inwestycji wyniósł 4128165,52 zł z czego dofinansowanie pozyskane wyniosło 1936558,00 zł. W ramach inwestycji wybudowano kilometr chodnika, przebudowano całkowicie drogę na długości blisko półtora kilometra. Droga została poszerzona do 6m i posiada utwardzone pobocza.

📢 Kolejka tirów do granicy w Medyce ma już 30 kilometrów. Na odprawę trzeba czekać 110 godzin [ZDJĘCIA]

Kierowcy kolejny dzień oczekują na odprawę na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce pod Przemyślem. Kolejka 1200 ukraińskich ciężarówek ma 30 km i sięga już pod Jarosław. Według danych Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z godz. 7 szacowany czas oczekiwania na wyjazd z Polski dla ostatniego kierowcy w kolejce wynosi 109 godzin.

📢 Weekendowe imprezy na Podkarpaciu. Gdzie warto się wybrać w dniach 10-12 listopada?

Jakie imprezy odbędą się w nadchodzący weekend na Podkarpaciu? W naszym regionie nie brakuje ekscytujących wydarzeń! Przygotowaliśmy dla was zestawienie różnorodnych eventów. Szczegóły w naszej galerii.

📢 Kolejny dzień protestu kierowców ciężarówek. W kolejce stoi ok. tysiąca samochodów [ZDJĘCIA]

W czwartek po południu kolejka tirów i innych samochodów ciężarowych oczekujących na odprawę graniczną według danych policji wynosiła 35 km i liczyła ok. tysiąca pojazdów.

📢 Orszak Wszystkich Świętych w kolegiacie Bożego Ciała w Jarosławiu. Zobacz zdjęcia

Orszak rozpoczął się w Rynku w Jarosławiu, w miejscu dawnej Kolegiaty pw. Wszystkich Świętych. Po wspólnej modlitwie koronką do Bożego Miłosierdzia uczestnicy przeszli w orszaku do kolegiaty. Tutaj odbyła się msza święta oraz bal Wszystkich Świętych.

📢 Złote gody ośmiu par w Przeworsku. Prezydent Polski uhonorował małżonków medalami [ZDJĘCIA]

Osiem par małżeńskich z Przeworska świętowało jubileusz 50-lecia wspólnego pożycia.

📢 Ogromna kolejka ciężarówek przed polsko-ukraińskim przejściem granicznym w Medyce [ZDJĘCIA]

Jeszcze nie było tak długiej kolejki ciężarówek oczekujących na przejazd przez polsko-ukraińskie przejście graniczne w Medyce. Według szacunków stoi w niej 600 pojazdów, a sznur pojazdów prowadzi od Medyki, przez Przemyśl i dalej kilka kilometrów drogą krajową 77 w stronę Jarosławia, do miejscowości Duńkowiczki. Kolejka związana jest z protestem przewoźników.

📢 Piękne siatkarki Tauron Ligi 2023-2024. Zachwycają urodą i wysportowanym ciałem. Zobacz zdjęcia

Rozgrywki Tauron Ligi w siatkówce kobiet w sezonie 2023-2024 rozpoczęły się w pażdzierniku. Bierze w nich udział 12 zespołów. Zobacz, kogo można oglądać na siatkarskich parkietach - oto piękne zawodniczki z polskiej ekstraklasy. Na Instagramie zachwycają urodą, wdziękiem i wysportowanymi ciałami.

📢 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego "Serce w plecaku 2023" w Jarosławiu [ZDJĘCIA, WIDEO]

6 listopada odbyły się przesłuchania do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ojczystej "Serce w Plecaku". Festiwal ma na celu popularyzację historycznej piosenki patriotycznej. W tym roku przypada 90. rocznica powstania piosenki "Serce w plecaku". W przeglądzie udział mogą wziąć wszystkie chętne osoby. Zarówno młodzież szkolna jak i osoby dorosłe. W przesłuchaniach biorą udział soliści oraz zespoły. Gala finałowa odbędzie się 12 listopada w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki.

📢 Ludwisarze z Przemyśla odlali Vox Dei, jeden z najcięższych dzwonów w Polsce. Trafił do kościoła w Ustroniu [ZDJĘCIA]

Vox Dei (Głos Boga) waży 7780 kg i jest siódmym pod względem wielkości dzwonem w Polsce. Wykonali go ludwisarze z Pracowni Ludwisarskiej Jana Felczyńskiego w Przemyślu. Trafił do kościoła w Ustroniu, w województwie śląskim.

📢 Zorza polarna na Podkarpaciu. Zobacz niesamowite zdjęcia Czytelników [GALERIA]

W niedzielę, 5 listopada po godz. 18 nad Podkarpaciem pojawiło się niesamowite zjawisko - zorza polarna. Mieszkańcy regionu nadesłali nam mnóstwo pięknych zdjęć.

📢 "Zabetonowane" auto w Łodzi. W Przemyślu był podobny przypadek [ZDJĘCIA]

Ekipa budowlana na ul. Legionów w Łodzi "zabetonowała" auto. Samochód stał się atrakcją turystyczną. - Niedawno podobny przypadek był w Przemyślu, na ul. Sienkiewicza - wskazał nam Czytelnik.

📢 Wody lecznicze i mineralne na Podkarpaciu. Jest w czym wybierać [ZESTAWIENIE]

W województwie podkarpackim istnieje obecnie pięć uzdrowisk. W każdym możemy napić się wód leczniczych o różnych właściwościach.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto