MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z całego tygodnia 14.04.2024 w Jarosławiu. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Jarosławia, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu jarosławskiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Jarosław, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu jarosławskiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą jasno wynika, kto uzyskał największe poparcie wyborców w powiecie jarosławskim. Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych do rady powiatu.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Pruchnik

Zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 2024. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania na burmistrza gm. Pruchnik oraz do rady miasta. Na które osoby postawili mieszkańcy w obecnej kadencji i kto zdobył najwięcej głosów? Kiedy tylko PKW ogłosi oficjalne wyniki, zamieścimy je w tym artykule.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w Jarosławiu

Kto objął fotel burmistrza Jarosławia, a kto zdobył mandat radnego miasta w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Jarosław: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Jarosławiu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w Przemyślu. Zdjęcia

13 kwietnia 1943 r. w Berlinie ujawniono informacje o odnalezionych w Katyniu masowych grobach polskich oficerów zamordowanych przez sowieckie NKWD. 14 listopada 2007 r. uchwałą Sejmu RP 13 kwietnia został ustanowiony Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Zobaczcie fotorelację z uroczystości w Przemyślu.

📢 Półfinał Miss Polski 2024. W tym gronie trzy dziewczyny z województwa podkarpackiego [ZDJĘCIA]

Trzy reprezentantki województwa podkarpackiego znalazły się w gronie półfinalistek konkursu Miss Polski 2024.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Wiązownica w wyborach 2024

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Wiązownica i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Roźwienica w wyborach 2024

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na wójta gm. Roźwienica oraz kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Rokietnica w wyborach samorządowych 2024

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Rokietnica i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Radymno w wyborach samorządowych 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez PKW. Już wiadomo, ile głosów uzyskali kandydaci na wójta gm. Radymno i kto z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zasiądzie w radzie gminy. Poniżej publikujemy szczegółowe rezultaty głosowania. Sprawdź, jakie poparcie uzyskali startujący w wyborach.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Pawłosiów

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Pawłosiów, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Laszki

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na wójta gm. Laszki oraz kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Jarosław w wyborach 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Jarosław oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Chłopice

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Chłopice oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w Radymnie

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na burmistrza Radymna. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Radni powiatowi, którzy uzyskali rekordowe poparcie. Wręcz zdeklasowali swoich kontrkandydatów [RANKING]

Dziewiętnastu kandydatów do rad powiatowych w województwie podkarpackim zdobyło więcej niż 25 głosów w swoich okręgu wyborczym. Mamy też dwóch rekordzistów w skali kraju. Kandydat z naszego regionu, z poparciem 47,22 proc. wywalczył pierwszy wynik w Polsce. Drugi kandydat znalazł się na ósmej pozycji, z poparciem 38,60 proc.

📢 Radni gminni, którzy uzyskali rekordowe poparcie. Wręcz "roznieśli" swoich kontrkandydatów [RANKING]

55 kandydatów na radnych gminnych w województwie podkarpackim w swoich okręgach wyborczych wręcz rozniosło konkurentów (najczęściej jednego). Zdobyli ponad 80 proc. ważnych głosów i oczywiście uzyskali mandat do swojej Rady Gminy. Prezentujemy trzydziestkę z największym poparciem.

📢 Przykry widok zgliszcz po poniedziałkowym pożarze na Połoninie Caryńskiej w Bieszczadach [ZDJĘCIA]

  • Dzisiaj w godzinach wieczornych na Połoninie Caryńskiej wybuchł pożar. W tym momencie nasi ratownicy pomagają w transportowaniu strażaków w rejon kopuły szczytowej... - poinformowało w poniedziałek wieczorem Bieszczadzkie Górskiego Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pożar wybuchł przed godz. 19. Dzisiaj (wtorek) na połoninie widać smutny widok zgliszcz. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

📢 Wybory samorządowe 2024. Wójtowie, którzy "rozbili bank", zyskali rekordowe poparcie na Podkarpaciu [RANKING]

Trzech wójtów w województwie podkarpackim zyskało ponad 90 proc. poparcia w wyborach samorządowych. Kolejnych jedenastu nowych gospodarczy gmin zyskało ponad 80 proc. poparcie.

📢 W Przemyślu i Jarosławiu drugie tury w wyborach na prezydenta i burmistrza

W Przemyślu w drugiej turze o prezydenturę powalczą dotychczasowy prezydent Wojciech Bakun (kandydat KWW Wojciecha Bakun Wspólnie dla Przemyśla) oraz Tomasz Dziumak, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu (kandydat KW Koalicja Obywatelska). Druga tura odbędzie się również w Jarosławiu, gdzie o fotel burmistrza powalczą Waldemar Paluch (KWW Waldemara Palucha) i KWW Marcina Nazerewicza "My Mieszkańcy".

📢 Najlepsze szkoły podstawowe w Jarosławiu 2024. Najnowszy ranking portalu WaszaEdukacja.pl

11 szkół z Jarosławia zostało sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Podstawowych 2024, który przygotował ogólnopolski portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl. Ranking powstał na podstawie danych uzyskanych od Centralnej Komisji Edukacyjnej oraz Okręgowych Komisji Edukacyjnych. Które szkoły podstawowe w Jarosławiu są najlepsze?

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto