Najtańsze domy do kupienia w Jarosławiu i okolicach. Oferty z otodom.pl [TOP 5, MAJ]

kj
Zobaczcie najtańsze domy do kupienia w Jarosławiu i okolicach, które ma w swoim katalogu serwis otodom. Prezentujemy TOP 5 ofert z maja 2021 roku!

Zobaczcie Top 5 najtańszych domów do kupienia w Jarosławiu.
Sprawdź, ile kosztują najtańsze domy w Jarosławiu wystawione na sprzedaż w serwisie Otodom.pl.

Według danych GUS liczba mieszkań oddanych do użytkowania w lipcu 2020 r. w Polsce wzrosła o 28,7 proc. w stosunku rocznym, zaś w porównaniu do poprzedniego miesiąca o 26,7 proc. Jednocześnie w okresie styczeń-lipiec 2020 oddano do użytkowania o 6,6 proc. mieszkań niż w analogicznym okresie 2019 r. - informuje Metrohouse.

Okazuje się, że niemal 80 proc. sprzedanych mieszkań przez agencje nieruchomości to lokale nie większe niż 60 m kw. Dobrze sprzedają się lokale dwupokojowe oraz niewielkie trzypokojowe. Nabywcy coraz częściej wybierają też domy i segmenty na przedmieściach dużych miast. Te ostatnie można kupić często w cenie trzypokojowego mieszkania.

- Transakcjom sprzyjają też większe niż zwykle możliwości negocjacji ceny. Sprzedający w obliczu dość dużej podaży mieszkań muszą mieć świadomość, że cena ofertowa rzadko jest możliwa do osiągnięcia w transakcji

- tłumaczy Marcin Jańczuk z Metrohouse.

Publikowane w artykule zdjęcia i opisy pochodzą z Otodom.pl. Serwis wyraził zgodę na udostępnienie. Tam znajdują się pełne oferty.

Najtańsze domy do kupienia w Jarosławiu i okolicach. Oferty ...

Koniec boomu na panele słoneczne?

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie