Zakończył się remont budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jarosławiu. Poszerzono korytarz i wymieniono instalacje [ZDJĘCIA]

kj
Od września 2020 roku trwał remont budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej PSONI w Jarosławiu. W ramach remontów i modernizacji wykonano między innymi wymianę instalacji elektrycznej.

- W 2020 roku Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu złożyło do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu wniosek o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Miedzy Regionami III” – mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Kwota dotacji wyniosła 160 tys. zł. Modernizacja została wykonana w części parteru jednej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jarosławiu.

W ramach prac w budynku WTZ wykonano wymianę instalacji elektrycznej, remont i modernizację łazienek, toalet oraz poszerzenie korytarza, wyrównano także posadzki, aby łatwiej było poruszać się tam osobom na wózkach inwalidzkich.

- Dzięki remontowi nastąpiła poprawa warunków rehabilitacji społecznej i zawodowej, zwiększyło się bezpieczeństwo i komfort podczas codziennych zajęć terapeutycznych osób z niepełnosprawnościami, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jarosławiu

– podkreśla Ewa Grabuś, kierowniczka jarosławskiego WTZ.

Zmiany w prawie spadkowym. Kuzyni przestaną dziedziczyć

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie