Autobusy linii specjalnej będą kursować pomiędzy godz. 8 a 18, na trasie: Munina Cmentarz, PZZ, Huta, Jarlan, Kombatantów, 3-go Maja, Poniatowskiego, PKP, Słowackiego, Jana Pawła II, P.Z.MOT, Nowy Cmentarz, Krakowska KZG, Krakowska.
Kliknij i sprawdź godziny odjazdu z Twojego przystanku: ROZKŁAD JAZDY LINII SPECJALNEJ
Zobacz też: Robotnik z Przemyśla zabiera się za remont kolejnej mogiły polskich bohaterów
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?