Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Dzień seniora w Kańczudze. Uroczyście i rozrywkowo [WIDEO, ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Norbert Ziętal
Norbert Ziętal
Wideo
od 16 lat
Na program Dnia Seniora z Miasta i Gminy Kańczuga, oprócz części oficjalnej, złożyły się program artystyczny "Ala Babki, Ala Dziadki", spotkanie towarzyskie przy muzyce Kapeli Kańczuckiej. Wśród zaproszonych gości byli m.in. starosta powiatu przeworskiego Bogusław Urban i Mirosław Hajnosz, przewodniczący zarządu osiedla Parkowe w Kańczudze.

W Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze, odbyły się coroczne obchody Dnia Seniora, w których udział wzięli seniorzy zrzeszeni w Podkarpackim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział w Kańczudze.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru związku oraz odśpiewaniem Hymnu Państwowego. Następnie przewodnicząca oddziału rejonowego w Kańczudze Joanna Najsarek przywitała przybyłych na uroczystość seniorów oraz zaproszonych gości ,wśród których byli Bogusław Urban, starosta przeworski, Mirosław Hajnosz, przewodniczący Zarządu Osiedla Parkowe w Kańczudze oraz Anna Wójcik, kierownik referatu organizacyjnego Urzędu Miasta i Gminy w Kańczudze, która reprezentowała burmistrza.

Kolejnym punktem wydarzenia było wręczenie wyróżnień najstarszym członkom oraz wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości, którzy życzyli seniorom przede wszystkim dużo zdrowia i radości w codziennym życiu, a także sukcesów w realizacji różnych pasji i zamierzeń oraz przekazali słodkie upominki.

Całość wydarzenia uświetnił program artystyczny w wykonaniu zespołu wokalno-kabaretowego Ala Babki Ala Dziadki, odbyło się także spotkanie towarzyskie przy akompaniamencie muzycznym Kapeli Kańczuckiej.

Dzień Seniora w Kańczudze.

Dzień seniora w Kańczudze. Uroczyście i rozrywkowo [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Dzień seniora w Kańczudze. Uroczyście i rozrywkowo [WIDEO, ZDJĘCIA] - Podkarpackie Nasze Miasto

Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto