MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wielkanocne spotkanie w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu [ZDJĘCIA]

Norbert Ziętal
Norbert Ziętal
Wielkanocne spotkanie w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału straży Granicznej.
Wielkanocne spotkanie w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału straży Granicznej. BiOSG
W sali konferencyjnej komendy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się spotkanie wielkanocne funkcjonariuszy i pracowników oddziału.

W okolicznościowym spotkaniu wzięła udział kadra kierownicza, komendanci placówek Straży Granicznej z regionu, naczelnicy wydziałów komendy oraz przedstawiciele funkcjonariuszy i pracowników poszczególnych komórek organizacyjnych.

W wielkanocnym spotkaniu uczestniczyli również funkcjonariusze oddelegowani do pełnienia służby w ramach misji Agencji Frontex pochodzący z Bułgarii, Danii, Węgier i Słowacji.

Krótką zbiórkę rozpoczęto od modlitwy oraz życzeń złożonych przez kapelanów SG. Poświęcono także pokarmy. Gościem spotkania był o. Krzysztof Hura, gwardian klasztoru w Kalwarii Pacławskiej.

- Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG, gen. bryg. SG Andrzej Popko złożył zgromadzonym świąteczne życzenia. Podkreślił, że to szczególny czas i możliwość przebywania z najbliższymi. Zaznaczył jednocześnie, że święta nie niosą dla mundurowych taryfy ulgowej, gdyż wielu z nich będzie realizowało wtedy zadania na granicy. Szef podkarpackich strażników granicznych podziękował za tę służbę i pracę - informuje por. SG Piotr Zakielarz, rzecznik komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Uczestnicy spotkania podzielili się symbolicznym jajkiem oraz złożyli sobie świąteczne życzenia. Spotkanie zorganizowano z inicjatywy Komendanta BIOSG przy wsparciu związków zawodowych oraz IPA Region Bieszczadzki.

Tradycyjnie oddział SG odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Mali goście złożyli życzenia świąteczne dla funkcjonariuszy i pracowników oddziału. Przedszkolaki wręczyły także ozdoby świąteczne.

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wielkanocne spotkanie w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu [ZDJĘCIA] - Nowiny

Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto