Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Jako pierwszy na listę strzelców powinien wpisać się Piątek,...

Polonia Przemyśl wyszarpała remis w Tuczempach [ZDJĘCIA]

Jako pierwszy na listę strzelców powinien wpisać się Piątek, lecz jego uderzenie nogami obronił Strawa. Odpowiedź Piasta była natychmiastowa. Wrzutkę w pole karne ładnym uderzeniem głową sfinalizował Wiącek. Po chwili było 2:0. Demski bezpośrednio z rzutu rożnego wpakował piłkę do siatki. Goście mieli okazję, jednak dobrze w bramce spisywał się Strawa. W 40. minucie powinno być po meczu. Rączka nie wykorzystał „setki” trafiając obok bramki. Zemściło się to w drugiej połowie. Najpierw dobre dogranie z rzutu wolnego na gola zamienił Kuźniar, natomiast w końcówce z wolnego uderzył Kazek, nikt nie przeciął lotu piłki, co zmyliło Strawę i futbolówka wylądowała w siatce. Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 2:2 (2:0)Bramki: 1:0 Wiącek 13, 2:0 Demski 15, 2:1 Kuźniar 63, 2:2 Kazek 86. Piast: Strawa – Bawoł, Jaroch, Kubas, Demski – Czub, Kloc (82 Stopyra), Wota, Wielgosz, Rączka (76 Zając) – Wiącek. Trener Marek Strawa. Polonia: Cisek – Trawka (59 Kalawski), Skała, Sobol, Kuźniar – Głuszko, Adamski, Kazek, Solarz (29 Kmiotek), Kocój – Piątek. Trener Paweł Załoga. Sędziował Strzępek 6 (Rzeszów). Żółte kartki: Demski – Trawka, Kalawski, Kazek, Kmiotek. Czerwona kartka: Demski (67-druga żółta kartka). Widzów 250 (50 z Przemyśla). Zobacz także: TopSportowy24 - hity Internetu