Tomasz Strzębała
Jarosławski Oxynet wygrał derbowe starcie w meczu SuperLigi tenisa stołowego. Jarosławianie byli faworytem i wygrali dość pewnie z akademikami z Rzeszowa, ale trzeba przyznać, że momentami AZS trochę się stawiał.

W pierwszym starciu Amireza Abbasi musiał się trochę napocić, by pokonać nieźle dysponowanego Szymona Kolasę. Rzeszowianin lepiej wszedł w mecz i o wygranej zawodnika gospodarzy musiał decydować dopiero czwarty set. W drugim pojedynku już takich emocji nie było. Alan Kulczycki dość łatwo i szybko rozprawił się z Miłoszem Sawczakiem.

W trzeciej grze w setach znowu było długo na remisie, bo Patryk Dziuba nie chciał oddać pola Jaroslawowi Zhudenko. Gracz Oxynetu ostatecznie przejął jednak kontrolę i zakończył całe spotkanie.

Oxynet Jarosław - Fibrain AZS Politechnika Rzeszów 3:0

Wyniki gier: Abbasi - Kolasa 3:2 (8:11, 11:9, 4:11, 11:6, 11:2), Sawczak - Kulczycki – Sawczak 3:0 (11:7, 11:8, 11:6), Zhmudenko - Dziuba 3:1 (10:12, 5:11, 12:10, 11:7)