MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Pożegnanie lek. Małgorzaty Dankiewicz – serca oddanego medycynie

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
15 maja 2024 roku społeczność medyczna w Jarosławiu pożegnała lek. Małgorzatę Dankiewicz, długoletnią Ordynator Oddziału Zakaźnego w Centrum Opieki Medycznej. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli personelu medycznego oraz lokalnych władz, którzy wspólnie wyrazili wdzięczność za lata poświęcenia i profesjonalizmu.

Życiowa misja lek. Dankiewicz

Lek. Małgorzata Dankiewicz przez wiele lat stanowiła filar Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Jako Ordynator Oddziału Zakaźnego, z niezwykłą pasją i zaangażowaniem podchodziła do każdego aspektu swojej pracy. Nie tylko była wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale również ciepłą i empatyczną osobą, która zawsze stawiała dobro pacjentów na pierwszym miejscu. Jej profesjonalizm i oddanie sprawiły, że zdobyła szacunek i uznanie zarówno wśród pacjentów, jak i kolegów z branży medycznej.

Dla wielu lek. Dankiewicz była nie tylko lekarzem, ale również mentorem i inspiracją. Jej zaangażowanie w ratowanie życia i zdrowia mieszkańców Powiatu Jarosławskiego było nieocenione. Przez lata swojej pracy zdobyła głęboką wiedzę i doświadczenie, które chętnie dzieliła z młodszym pokoleniem medyków.

Pożegnanie lek. Małgorzaty Dankiewicz – serca oddanego medycynie
Iwona Rogus

Uroczyste pożegnanie

Uroczystość pożegnania lek. Małgorzaty Dankiewicz odbyła się w atmosferze głębokiego szacunku i wdzięczności za lata poświęcenia na rzecz medycyny i pacjentów. Wśród uczestników znaleźli się Dyrektor Centrum Opieki Medycznej, Piotr Pochopień, przedstawiciele personelu medycznego, a także Kamil Dziukiewicz, Starosta Jarosławski, który wyraził wdzięczność w imieniu całej społeczności.

- Dziękujemy pani Doktor za każdy dzień spędzony na ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Dziękujemy za nieustanne starania, wyrzeczenia, za gotowość do działania nawet w najtrudniejszych sytuacjach - podkreślił starosta.

Podczas uroczystości lek. Dankiewicz została uhonorowana obrazem autorstwa Tadeusza Czaczkowskiego oraz bukietem kwiatów, co miało symbolizować głęboką wdzięczność i uznanie za jej wkład w rozwój lokalnej opieki zdrowotnej.

Pożegnanie lek. Małgorzaty Dankiewicz – serca oddanego medycynie
Iwona Rogus

Dziedzictwo lek. Dankiewicz

Odejście lek. Małgorzaty Dankiewicz z pewnością pozostawi pustkę w sercach wielu osób. Jednak jej dziedzictwo i wpływ na medycynę w Jarosławiu będą żyć dalej. Przez lata swojej pracy, lek. Dankiewicz zainspirowała wielu młodych lekarzy do podążania ścieżką poświęcenia i ciągłego rozwoju w służbie pacjentom. Jej zaangażowanie i profesjonalizm pozostaną wzorem do naśladowania dla przyszłych pokoleń medyków.

Społeczność medyczna w Jarosławiu, choć pogrążona w żalu, jest także pełna wdzięczności za lata pracy, które lek. Dankiewicz poświęciła na rzecz ratowania życia. Jej postawa i działania będą nadal inspiracją dla wszystkich, którzy dążą do doskonałości w medycynie, nie zapominając o ludzkim wymiarze tej profesji.

od 7 lat
Wideo

Dr hab. n. med. Jakub Żołnierek - Debata, nowotwory męskie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto