Podwyżki cen 2021. Zapłacimy więcej za prąd, telewizję i... co jeszcze? Zobacz, co podrożeje w nowym roku

asz
Co podrożeje w 2021 roku? Niestety, podwyżki cen odbiją się znacząco na portfelach Polaków. Zobacz, za co zapłacisz więcej. istock.com
Co podrożeje w 2021 roku? Niestety, sporo. Podwyżki cen są spodziewane albo już ogłoszone w wielu obszarach naszej codzienności. To oznacza tylko jedno - w nowym roku opłaty odbiją się nam na kieszeni. Wzrosną rachunki za mieszkanie, droższe będą też zakupy. Sprawdź, jakie będą nowe podatki i czego ceny podwyższą w 2021 roku.

Podwyżki i nowe podatki 2021. W nowym roku będzie drożej

Pora zacisnąć pasa, bo w nowym, 2021 roku w życie wchodzą nowe podatki, a wraz z nimi - podwyżki cen. Niestety, podrożeje sporo rzeczy i nie ma wątpliwości co do tego, że odczujemy to w naszych portfelach. Podwyżki cen i nowe daniny nie ominą nikogo - na większe wydatki muszą nastawić się wszyscy, także przedsiębiorcy.

Co zdrożeje w 2021 roku? Na takie podatki i podwyżki cen musisz się przygotować:

Choć lista nowych podatków i podwyżek jest długa, na szczęście w 2021 roku niektóre rzeczy potanieją. Mniej będziemy płacić za:

  • gaz,
  • mięso wieprzowe,
  • ziemniaki,
  • cebulę,
  • jabłka.

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo

Materiał oryginalny: Podwyżki cen 2021. Zapłacimy więcej za prąd, telewizję i... co jeszcze? Zobacz, co podrożeje w nowym roku - Nowiny

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie