MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Nowi zastępcy komendanta policji w Jarosławiu oficjalnie wprowadzeni na stanowiska

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
W piątek, w jarosławskiej komendzie policji, miało miejsce uroczyste wprowadzenie nowych zastępców Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu. Nadkom. Tyberiusz Łabuz oraz podinsp. Marek Hajduk, dotychczas pełniący obowiązki na tych stanowiskach, zostali oficjalnie powołani przez insp. Jarosława Tokarczyka, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Uroczystość była okazją do złożenia gratulacji i życzeń sukcesów zawodowych.

Uroczyste wprowadzenie zastępców komendanta

W obecności kadry kierowniczej jarosławskiej jednostki policji, nadkom. Tyberiusz Łabuz i podinsp. Marek Hajduk odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu, podinsp. Jana Wojtowicza, rozkazy personalne. To ważny moment dla obu funkcjonariuszy, którzy już od jakiegoś czasu pełnili swoje obowiązki, ale teraz oficjalnie zostali wprowadzeni na swoje stanowiska.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu, podinsp. Jan Wojtowicz, zwrócił się do swoich zastępców z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów zawodowych. W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników jednostki, wyraził uznanie dla ich dotychczasowej służby i wyzwań, jakie przed nimi stoją.

Kariera zawodowa zastępców komendanta

Nadkom. Tyberiusz Łabuz jest postacią dobrze znaną w jarosławskiej komendzie. Jego związek z tą jednostką sięga 1 kwietnia 2022 roku, kiedy to objął funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu. Jego doświadczenie i dotychczasowa służba przyczyniły się do powierzenia mu tego ważnego stanowiska.

Podinsp. Marek Hajduk przybył do Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Swoją służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku, przechodząc przez różne jednostki i specjalizacje, co czyni go funkcjonariuszem o szerokim zakresie doświadczeń. W marcu tego roku objął obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

Zasługi i odznaczenia

Podczas swojej wieloletniej służby, podinsp. Marek Hajduk został odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”. Jest to wyraz uznania za jego zaangażowanie, profesjonalizm oraz wkład w działalność policji. Odznaczenie to jest jednym z wielu dowodów na to, że nowi zastępcy komendanta są funkcjonariuszami, którzy na swoje stanowiska zasłużyli nie tylko doświadczeniem, ale i poświęceniem.

Nadkom. Tyberiusz Łabuz i podinsp. Marek Hajduk, dzięki swojej dotychczasowej służbie, wiedzy oraz umiejętnościom, stanowią ważne wsparcie dla Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu oraz całej jednostki. Ich powołanie na stanowiska zastępców komendanta to nie tylko kontynuacja dotychczasowej pracy, ale także nowe wyzwania i możliwości na drodze do dalszego rozwoju i wzmacniania bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Studio Euro odc.4 - PO AUSTRII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaroslaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto