Lato z Radiem w najbliższą sobotę w Ostrołęce – w programie: familijny piknik, zabawy, konkursy i spotkania z dziennikarzami Polskiego Radia

Artykuł sponsorowany - Polskie Radio S.A.
Udostępnij:
Tegoroczne Lato z Radiem nadal w trasie! Kolejnym przystankiem będzie Ostrołęka, gdzie już w najbliższą w sobotę, 16 lipca, odbędzie się Familijny Piknik dla wszystkich słuchaczy - mieszkańców oraz turystów spędzających wakacje w tym uroczym mieście nad Narwią. Nie zabraknie konkursów oraz specjalnie przygotowanych aktywności, a o dobrą atmosferę podczas pikniku zadbają prowadzący - dziennikarze Jedynki i Polskiego Radia Dzieciom. Początek audycji „Lato z Radiem” z Ostrołęki o godz. 9.00, a Familijny Piknik wystartuje dwie godziny później. Do zobaczenia przy ul. Gen. I. Prądzyńskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ostrołęka to czwarte miejsce na trasie tegorocznej, już 51. odsłony „Lata z Radiem”. Dziennikarze flagowej, wakacyjnej audycji Programu 1 Polskiego Radia odwiedzili już Tarnów, Uniejów i Działoszyn. A wszędzie tam, gdzie się pojawili nie zabrakło fantastycznej zabawy oraz spotkań ze słuchaczami - zarówno podczas plenerowego wydania audycji „Lato z Radiem”, jak i towarzyszących wydarzeniom, Familijnych Pikników dla całych rodzin.

Tak będzie również w sobotę, 16 lipca, w Ostrołęce. Polskie Radio przygotowało dla słuchaczy rozmaite konkursy z nagrodami oraz ciekawe spotkania z prowadzącymi audycje. Do wspólnej zabawy zaproszą: Sława Bieńczycka, Roman Czejarek i Agnieszka Kunikowska. Podczas Familijnego Pikniku, który odbędzie się na scenie przy ul. Gen. I. Prądzyńskiego, do wygrania również atrakcyjne nagrody w - prowadzonych przez Romana Czejarka - konkursach: „Z tabliczkami TAK lub NIE”, „Czy znasz ten przebój Lata z Radiem?”, „Najlepszy kibic Lata z Radiem”.

Niezmiennie jednym z najważniejszych punktów spotkań ze słuchaczami są wspólne ćwiczenia, które poprowadzi w Ostrołęce Piotr Galus. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w porannej gimnastyce „Obudź się” (godz. 11.30), popołudniowych zajęciach „Sprawdź siłę” (godz. 13.50) oraz relaksacyjnych ćwiczeniach „Zregeneruj się” (godz. 15.40).

Dla najmłodszych Polskie Radio Dzieciom przygotowało m.in. warsztaty dziennikarskie „Nie-Udana Audycja” ze Zbigniewem Kozłowskim (godz. 12.00) oraz zabawę językową pod hasłem: „Głos jak plastelina, która się wygina, czyli co można zrobić z głosem?”, którą poprowadzi Agnieszka Kunikowska z Jedynki Dzieciom (godz. 16.15). Na finał spotkania w Ostrołęce zaplanowane zostały „Rodzinne zagadki językowe” ze Zbigniewem Kozłowskim (godz. 16.40).

Na tym jednak nie koniec atrakcji Pikniku w Ostrołęce - okazję do zaprezentowania się przed publicznością będą mieli tancerze z miejscowego klubu „Tan” (godz. 13.35) oraz młodzi wokaliści ze Studia Piosenki „Oczko” (godz. 15.25).

Hasło przewodnie tegorocznego Lata z Radia brzmi: „MAMY SIEBIE - Pochwalmy się Polską”, a nowością wakacyjnego cyklu jest „Liga Superbohaterów”. Radiowa Jedynka połączyła w ten sposób chęć pokazania piękna naszej ojczyzny z docenieniem tych, którzy pomagają innym. W ramach „Ligi Superbohaterów” stacja szuka wyjątkowych osób, które w swojej pracy lub w czasie wolnym bezinteresownie pomagają, angażują się w różnego rodzaju inicjatywy lub sami je organizują - czyniąc dobro z myślą o innych. Kandydatury mogą zgłaszać znajomi, przyjaciele, współpracownicy, a także sami zainteresowani. - Nie chodzi o wielkie fundacje lub ogólnopolskie akcje pomocowe, ale osoby z naszego najbliższego otoczenia, które na co dzień bezinteresownie wspierają potrzebujących - mówi Marcin Kusy, Dyrektor-Redaktor Naczelny Programu 1 Polskiego Radia.

Na stronie radiowej Jedynki dostępny jest specjalny formularz, za pośrednictwem którego można zgłaszać kandydatury. Zespół „Lata z Radiem” nagrodzi Superbohaterów specjalnymi nagrodami.

Więcej na temat wszystkich atrakcji Lata z Radiem 2022 na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych stacji.

Więcej szczegółów: https://www.latozradiem.pl/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie