Puchar Polski na szczeblu okręgu Jarosław. Biało-Czerwoni Kaszyce przegrali z JKS-em Jarosław 1:2 [ZDJĘCIA]

luks
Kolejnym pólfinflistą Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Jarosław został JKS, dołączył on do KS Wiązownica, która awansowała we wtorek. Pozostałe dwa mecze rozegrane we wtorek 25 września.

JKS aby awansować musiał sporo się napocić. Po części sam sobie był winny strzelając już w 9. min gola samobójczego. Chwilę później miejscowi zmarnowali sytuację sam na sam. Dopiero w drugiej połowie gra JKS-u wyglądała lepiej, czego efektem dwa gole w odstępie trzech minut. Wpierw głową trafił Tomasz Przewoźnik a chwilę później gola na wagę awansu zdobył Kamil Bała.

Biało-Czerwoni Kaszyce – JKS Jarosław 1:2 (1:0)
Bramki: Kuliga 9-samob. – Przewoźnik 69, Bała 71.

Biało-Czerwoni: Krasnopolski – Grabowski, B. Wota (56 Lorenowicz), K. Wota, Radwański – A. Wielgosz, B. Wielgosz, Kuźmiński, Stasiło - Chwasta (50 Trójwąs), Folwarski. Trener Karol Wota

JKS: Lis – Szakiel, Broda, Saramak, Kuliga – Ptasznik (58 Ciurko), Sobolewski, Ukrainec (46 Przewoźnik), Brodowicz (46 bała), Oziębło (80 Pilch) – Pawlak (58 Raba). Trener Paweł Załoga.

Sędziował Winiarz (Przeworsk). Widzów 200.

Można oglądać mecze i nie płacić abonamentu. Włoscy studenci wymyślili aplikację, dzięki której można udostępnić miejsce na kanapie innym kibicom
Kolejnym pólfinflistą Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Jarosław został JKS, dołączył on do KS Wiązownica, która awansowała we wtorek. Pozostałe dwa mecze rozegrane we wtorek 25 września. JKS aby awansować musiał sporo się napocić. Po części sam sobie był winny strzelając już w 9. min gola samobójczego. Chwilę później miejscowi zmarnowali sytuację sam na sam. Dopiero w drugiej połowie gra JKS-u wyglądała lepiej, czego efektem dwa gole w odstępie trzech minut. Wpierw głową trafił Tomasz Przewoźnik a chwilę później gola na wagę awansu zdobył Kamil Bała. Biało-Czerwoni Kaszyce – JKS Jarosław 1:2 (1:0) Bramki: Kuliga 9-samob. – Przewoźnik 69, Bała 71. Biało-Czerwoni: Krasnopolski – Grabowski, B. Wota (56 Lorenowicz), K. Wota, Radwański – A. Wielgosz, B. Wielgosz, Kuźmiński, Stasiło - Chwasta (50 Trójwąs), Folwarski. Trener Karol Wota JKS: Lis – Szakiel, Broda, Saramak, Kuliga – Ptasznik (58 Ciurko), Sobolewski, Ukrainec (46 Przewoźnik), Brodowicz (46 bała), Oziębło (80 Pilch) – Pawlak (58 Raba). Trener Paweł Załoga. Sędziował Winiarz (Przeworsk). Widzów 200. Można oglądać mecze i nie płacić abonamentu. Włoscy studenci wymyślili aplikację, dzięki której można udostępnić miejsce na kanapie innym kibicom kostek, fot. Łukasz Solski