(© Polskapresse)

Po ponownych rokowaniach NFZ zdecydował, że usługi ratownictwa medycznego na terenie powiatu jarosławskiego będzie znowu świadczyć Centrum Opieki Medycznej.

Śledczy sprawdzają, jaki rodzaj tlenu był w jarosławskich karetkach

Problem pojawił się gdy konkurs na świadczenie usług z zakresu ratownictwa medycznego wygrała prywatna firma. I to ona, a nie szpital czyli Centrum Opieki Medycznej - jak to było wcześniej - zaczęła wysyłać karetki do chorych. Dotychczasowi pracownicy i dyrekcja pogotowia twierdząc, że złożona przez nich oferta została nieobiektywnie gwałtownie zaprotestowali i złożyli odwołanie do prezesa funduszu. Po tym jak zostało ono uznane podkarpacki NFZ jeszcze raz rozpoczął tzw. rokowania z obydwoma firmami: tą prywatną: Centrum Ratownictwa z Przemyśla i jarosławskim Centrum Opieki Medycznej.

Od grudnia 80 pracowników pogotowia wraca do pracy.

Źródło: TVP3 Rzeszów


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!